חיפוי אבן
 
 

שיפוץ גנים ציבוריים

 
 

 

גנים ציבוריים מושקעים זה אחד הצרכים הבסיסיים ביותר שעל כל עירייה ומועצה אזורית לספק לתושבים שלה. גנים ציבוריים הם המקום הטבעי למשחק ילדים ולמפגשי מבוגרים. גם היום, בעולם האינטרנט, עדיין לא ניתן לדמיין את חיי העיר ללא פארקים. אם כן, מדובר במקומות ציבוריים בסיסיים ביותר וחשוב מאוד לא רק לבנות פארקים, אלא גם לתחזק אותם ברמה הדרושה. שיפוץ גנים ציבוריים זה משימה לא פשוטה, ויש להפקידה בידי מקצוענים. 
              

התזמון המושלם לשיפוץ הגן

אחת הבעיות המרכזיות בשיפוץ גנים ציבוריים זה באיזו שעה ביממה יש לבצע את השיפוץ. במהלך היום הפארקים משמשים את האוכלוסייה המבוגרת ואחר הצהריים הילדים ממלאים את מגרשי המשחקים. בערב בני הנוער מחליפים את הילדים הקטנים, ובלילה אי אפשר לעבוד כי זה מפריע לתושבי האזור. אם כן, שיפוץ מסוג זה מחייב סגירת הגן, למרות המרכזיות שלו בחיי השכונה. אם כן יש לבצע את השיפוץ בחורף, כשפחות אנשים משתמשים בגן, ולעשות זאת במהירות האפשרית.

 

את שיפוץ הגנים אנו עושים באמצעות
שימוש בגרנוליט
 
כנסו למידע נוסף >>


שיפוץ איכותי של גנים ציבוריים

היות וגנים ציבוריים לא שייכים לאיש פרטי אלא לרשויות, הנטייה היא לחסוך על השיפוצים. נטייה זו לא תמיד משתלמת. יש לבחון בראש ובראשונה את החומרים המשמשים לשיפוץ ואת מידת מקצועיותם של העובדים. חשוב ביותר לבחור באנשי מקצוע טובים המכירים היטב את עבודתם, ולדאוג שלא ישתמשו בחומרים זולים ולא מתאימים. שיפוץ איכותי יחזיק מעמד לאורך זמן, מה שבסופו של דבר יתרום לחיסכון התקציב העירוני.


פנו אלינו עוד היום!
050-5372041

שיפוץ פארק אזורים בצומת גהה
 

מה חשוב לשפץ בפארקים

פארק ציבורי מושקע ומתוחזק מורכב ממתקנים לילדים, מתקני אימון למבוגרים, צמחייה טרייה וכמובן שבילי גישה נוחים. בכדי לבצע שיפוץ גנים ציבוריים יש להשקיע בכל אחד מהמרכיבים הללו. שיפוץ נקודתי ייבלע בתוך ההזנחה. כך למשל, אם מוסיפים מתקני אימונים חדישים לגן הציבורי אך לא מתקנים את השביל ההרוס – הגן הציבורי לא יקבל את המראה המחודש הרצוי.


אופנה ופארקים ציבוריים

יש לזכור שאנו חיים בעולם שבו האופנה משתנה מהר מאוד. כך למשל, בעשור האחרון נכנסו יותר ויותר מתקני אימונים למבוגרים לפארקים הציבוריים. גם עיצוב הגינות השתנה בשנים האחרונות וכיום ניתן לראות יותר ויותר בריכות דגים כחלק מעיצוב הגנים. בהרבה מקרים שיפוץ גנים ציבוריים נועד להתאים את הפארק לאופנה החדשה.
אין ספק שאחת מצעקות האופנה האחרונות בעיצוב עירוני זה עבודות גרנוליט למיניהן – שבילים, אדניות ועוד. עבודות אלו יעניקו את הגימור הסופי לכל פארק ויתנו לו מראה מושקע ומודרני. מוצרים אלו צפויים להחזיק מעמד שנים רבות ובכך להרחיק את השיפוץ הבא לשנים ארוכות.

 

חברת סנשיין מתמחה בעבודות גרנוליט ותשמח להעמיד לרשותכם את ניסיונה ואת מקצוענותה בתחום.