חיפוי אבן
 
 

ריצוף אבן

 
 

מעוניינים לערוך ריצוף אבן? הגעתם למקום הנכון!

נציגי סנשיין עבודות גרנוליט ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלותיכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית ויחס אישי וקשוב. החברה מנוסה ביותר בעבודה עם מעצבי פנים, מעצבי נוף, אדריכלים וקבלנים, ואף מלווה לקוחות פרטיים בכל עבודה.

 

אם תבחרו בשירותינו, אנשי המקצוע של החברה יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על גימורים מושלמים, על שירות אדיב, על ניקיון, וכמובן, על עמידה קפדנית בלוחות זמנים.

 

כנסו והתרשמו ממגוון העיצובים שלנו >>

 

 

ריצוף אבן- סרטון

  לסרטון בנושא ריצוף אבן לחץ כאן!

חברת סנשיין עבודות גרנוליט מבצעת עבודות ריצוף אבן עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ. בזכות הניסיון הרב של החברה, ובשל היקף פעילותה הנרחב, ביכולתה לספק מענה לעבודות בכל סדר גודל, מעבודות מצומצמות ועד לפרויקטים הגדולים והיוקרתיים ביותר בישראל. 


היתרונות בריצוף אבן

ריצוף אבן הוא בעל יתרונות רבים, אשר שמרו על הפופולאריות של השימוש בו לאורך שנים רבות, ודרך כל האופנות בתחום עיצוב הבית והחוץ. אם לא די בכך, הרי ששיטות שונות לריצוף אף זוכות לתחייה מחודשת ומוגברת של פופולאריות. בין הסיבות לכך, היא העובדה שריצוף אבן מעניק ללקוח יחס מעולה של עלות ותועלת. כלומר, בעלות סבירה ונוחה לכל כיס, עבודות מסוג זה מעניקות מראה מושקע ומעוצב לכל אתר בו הן מבוצעות, והן מאופיינות בעמידות לאורך זמן. זאת, למשל, בניגוד לשיטות ריצוף אחרות אשר דורשות טיפולים מיוחדים, תחזוקה שוטפת ולעתים פשוט אינן עמידות דיו במבחן הזמן.

 

שנות הניסיון הרבות של סנשיין עבודות גרנוליט בביצוע עבודות ריצוף וחיפוי אבן, מאפשרות לה להעניק ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות, בהתאמה לכל דרישה ובהתאם לכל אתר. בידי אומן מגשימה החברה עיצובים שונים באבן, אשר מותאמים לכל אתר – עיצוב קלאסי, עיצוב כפרי, עיצוב הייטקי מתקדם ועוד.