חיפוי אבן
 
 

עיצוב גינות פרטיות

 
 

 

גינה פרטית היא פינוק אמיתי, וכדי להפיק מהגינה את המרב, חשוב להשקיע בפיתוח ובעיצוב שלה. חברת סנשיין עבודות גרנוליט מעמידה לשירותכם שירותי עיצוב גינות פרטיות.
 

 

עיצוב גינות פרטיות וחשיבותם של שבילים

שבילים קובעים בעצם את חלוקת השטחים בגינה. השבילים משמשים למעברים, ואילו השטחים שמסביב מוקדשים לצמחיה. ללא חלוקה חכמה של שבילים יהיה קשה לטפל היטב בגינה. תכנון גינה נכון מתחיל בראש ובראשונה ממיקום השבילים, ורק אחר כך, בהתאם לפיזור השבילים, קובעים אילו שתילים יישתלו בגינה ובאיזה מיקום. חברת סנשיין עבודות גרנוליט עוזרת לכם לתכנן נכון את השבילים ותורמת תרומה משמעותית לעיצוב הגינה.

  

מרצפים את הגינה? >> 

 

צלצלו 050-5372041

באיזה סוג של שביל לבחור?

כיום ריצוף חוץ מהווה למעשה עולם ומלואו. ניתן לבנות את השבילים מעץ, מלבנים מיוחדות, מקרמיקה בעיצוב מרשים או אפילו מבטון מוחלק. אנו מציעים לכם דרך אחרת, מיוחד יותר – שבילים מגרנוליט. שבילים אלו נוחים לשימוש משום שמונעים החלקה, והמראה שלהם מרשים מאוד, שכן ניתן לעצב את השביל בצורות שונות ומיוחדות ולשלב משחקי צבעים. מעבר לכל, שביל גרנוליט, המורכב בעצם מאבנים קטנות וחלקות, משתלב בצורה טבעית בגינה. בצורה זו, השביל עושה את העבודה, אך לא הורס את המראה הטבעי של הגינה. זו הסיבה מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב את הגרנוליט בעיצוב הגינה הפרטית שלהם.

עיצוב גינות פרטיות עם חברת סנשיין עבודות גרנוליט

כשאתם פונים לחברתנו לצורך עיצוב גינות פרטיות, אתם נהנים מכל העולמות:
  • ותק רב בעבודות גרנוליט
  • ניסיון עבודה בפרויקטים בולטים במיוחד
  • יכולת מקצועית גבוהה
  • עמידה בלוחות הזמנים
  • רצון אמיתי לשרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר

רוצים לחדש את מראה הגינה שלכם? מעצבים גינה פרטית? לחצו כאן ואנו נספק לכם רעיונות מקוריים לעיצוב.