חיפוי אבן
 
 

מחיפויי מדרכות ועד חיפויי קירות - קצת מידע על גרנוליט

 
 
אם חיפשתם את חיפוי האבן האידיאלי למדרכות, לטיילות, לקירות, למדרגות או לכל משטח אחר, חיפוי אבן מאבני גרנוליט הוא התשובה בשבילכם. ואם חיפשתם את אנשי המקצוע הטובים ביותר לעבודות גרנוליט – הגעתם לכתובת הנכונה: סנשיין עבודות גרנוליט. במאמר הבא תוכלו ללמוד עוד על עבודות גרנוליט. 

מהו גרנוליט?

גרנוליט הוא סוג מסוים של חיפוי אבן המורכב מאגרגטים (אבנים גרוסות / חלוקי נחל קטנים), הדבוקים זה לזה בצפיפות. חיפוי הגרנוליט מגיע בצבעי לבן וגווני חום שונים. במסגרת עבודות הגרנוליט מחפים את המשטח בחיפוי הגרנוליט, שעוביו הוא בין 2 ס"מ ל- 3 ס"מ, המגן עליו מפני נזקים ופגעים, וגם תורם למראה האסתטי שלו. כאשר מבצעים חיפוי אבן לקירות, מלבד לנושא האסתטיקה קיים הפן של איטום ובידוד הקירות שצריך להיעשות במקביל לעבודת החיפוי.
 
 
לקריאה נוספת אודות איטום קירות מחופים >>
 
 
 
סנשיין עבודות גרנוליט 050-5372041
                                                                                                                                     
מחיפויי מדרכות ועד חיפויי קירות - קצת מידע על גרנוליט

גרנוליט משמש לחיפוי משטחים רבים: רצפות בטון, מדרגות, קירות, אדניות ועוד וניתן לראות שימוש בסוג חיפוי זה בטיילת חוף הים, במדרחוב, ברחבות פתוחות במוסדות שונים, סביב אדניות, במדרגות, בגנים ציבוריים ועוד.

יתרונותיהן של עבודות גרנוליט

חיפוי משטחים באמצעות גרנוליט מאפשר לנו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות: ראשית, חיפוי אבן באמצעות גרנוליט נחשב לאחד החיפויים הבטיחותיים ביותר. הסיבה לכך היא שמדבר במשטח מחוספס, שאינו גורם להחלקה. עובדה זו חשובה במיוחד כשמדובר בחיפוי רצפות החשופות לגשם או לרטיבות אחרת, כמו טיילות על שפת הים, רצפות בטון פתוחות במוסדות ציבוריים שונים ועוד. יתרון חשוב נוסף של עבודות הגרנוליט טמון בתחזוקה הקלה שדורש חיפוי זה. בניגוד לחיפויי רצפה אחרים, הגרנוליט הוא חומר עמיד במיוחד, שאינו נשחק ומתבלה במהירות. משמעות הדבר היא שעבודות הגרנוליט שביצענו, בין אם בחיפוי הרצפה, הקיר החיצוני או האדנית, ישמרו על מראן האסתטי והנקי לאורך שנים רבות. כמו כן, עבודות גרנוליט הפכו פופולאריות הודות לחוזקו של הגרנוליט. מכיוון שמדובר בחיפוי אבן חזק במיוחד, הוא עמיד בפני מכות וחבלות וכן מאריך ימים. 
 

אומנות בחיפוי אבן

חיפוי רצפה באמצעות גרנוליט הוא הרבה יותר מפעולה פונקציונאלית, שנועדה למנוע החלקה ולהגן על המשטחים מפני חדירת מים ונזקים אחרים. עבודות גרנוליט הן יצירת אומנות של ממש. כיום ישנם סגנונות עיצוב רבים ומגוונים בעבודות גרנוליט: ניתן ליצור צורות גיאומטריות וצורות אסימטריות באמצעות משחק בצבעי האגרגטים, ניתן לחלק משטחים גדולים למקטעים באמצעות סרגלי אלומיניום או פוגות ועוד. 
 
אם גם אתם מעוניינים ליהנות משלל היתרונות שעבודות גרנוליט טומנות בחובן, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, וליהנות מעבודות גרנוליט וחיפוי אבן בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 

 

      

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר