חיפוי אבן
 
 

חיפוי אבן חוץ ופנים

 
 

 

קירות מדברים

חיפוי אבן הפך בשנים האחרונות לדרך המועדפת על מעצבי פנים ועל בעלי בתים לעצב את קירות הבית, בין אם אלה הפנימיים ובין אם אלה החיצוניים, ולא רק אותם. משתמשים בו כדי לחפות גם משטחי דריכה, אדניות ועוד, והכול משום שיש בחומר ממנו הוא עשוי משהו שאין באף חומר אחר. החוזק, המרקם והמראה היפהפה משתלבים יחד ויוצרים מראה מרהיב וייחודי, המשדר יופי, חוזק ויציבות.

כל היתרונות 

מלבד יופיו, מדובר בפתרון בעל יתרונות רבים נוספים:

  • הגנה מפני נזילות ומפני רטיבות
  • בידוד ברמה גבוהה מפני קור ומפני חום 
  • עמעום רעשים עד כדי כך שהם כמעט אינם נשמעים. 

כל אלה גורמים להעדפה מובהקת כמעט של האפשרות הזאת על פני כל אפשרות אחרת כגון צבע או טפט. 

 
גם בבית גם בחוץ

גם כחיפוי חיצוני של מדרכות ומדרגות מהווה חיפוי אבן פתרון יפהפה, השונה מאוד מהבטון הרגיל או מהאספלט, שאפשר להגדירם כ"משעממים" או ככאלה שאין בהם אמירה. בין אם הוא משמש כמדרכה ובין אם הוא מיושם על גבי מדרגות, מדובר במראה שאי אפשר להתעלם ממנו, ואשר מוסיף נוי לכל מקום בו הוא נמצא. אבני חיפוי לשטחים חיצוניים ניתן להשיג בשלל דוגמאות וטקסטורות, וכל אחד יוכל למצוא את החיפוי המתאים לטעמו האישי.

 

מעוניינים לעצב את המטבח הביתי? כנסו למידע נוסף >>

חיפוי אבן למדרגות
חיפוי אבן חוץ

טיפים והמלצות

  1. חיפוי אבן של קירות בפנים הבית מתבצע באמצעות אבנים ייעודיות שמאפיינן העיקרי הוא שהן דקות מאוד – עד 1.5 ס"מ. זאת משום שגם כשההתקנה מתבצעת על פי כל כללי הזהירות, עדיין קיימת סכנה שההדבקה לא תחזיק את האבנים והן תיפולנה ותסכנה את דיירי הבית. קירות חיצוניים ניתן לחפות באמצעות אבנים עבות יותר, עד 4 ס"מ, משום שהעבודה מתבצעת באמצעות קשירה חזקה שמונעת מהן ליפול.
  2. שילוב של האבנים עם צביעה דקורטיבית איכותית יכול לשדרג את מראה הבית או העסק עשרות מונים – לשביעות רצונם ולהנאתם של הדיירים ושל המבקרים.
  3. משטחים, אדניות ומדרגות ניתן לחפות באמצעות אבנים מסוגים שונים, כאשר אחד היפים שבהם הוא חיפוי אבן גרנוליט.


סאנשיין – ואתם מחופים

חברת סאנשיין שמחה להציע ללקוחותיה חיפוי אבן  חוץ או פנים מסוג גרנוליט, שהינו בעל יתרונות רבים, ביניהם: עמידות גבוהה בכל תנאי מזג אוויר, מניעת החלקה (בזכות חספוס המשטח), תחזוקה קלה המאפשרת לשוות למשטח האבן מראה נקי לאורך זמן, מגוון רחב של אפשרויות עיצוב וכמובן מראה ייחודי המשתלב היטב עם המראה הכללי של הסביבה.

 

חברת סאנשיין תשמח להעמיד לשירותכם את הידע ואת הניסיון הרבים שברשותה, ולסייע לכם בבחירה נכונה של חיפוי אבן גרנוליט לכל מטרה.

 

 

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם 050-5372041